fbpx

Šilumos siurblys oras oras – ką reikia žinoti norint pasirinkti tinkamą?

silumos siurblys oras oras koki pasirinkti

Kokio šildymo efektyvumo šilumos siurblys oras oras Jums reikalingas?

Dažniausia klientų klaida renkatis savarankiškai – pasirenkama netinkamo galingumo arba efektyvumo šilumos siurblys oras oras, ko pasekoje šildymas yra nepakankamas. T.y. netinkamai įvertinama iki kokios neigiamos temperatūros šilumos siurblys oras oras Jums reikalingas. Šilumos siurbliai oras oras yra klasifikuojami pagal temperatūrą nuo -20 iki -35 laipsnių t. y.  iki kokios neigiamos temperatūros jis veiks efektyviai. Jeigu klientas pasirenka šilumos siurblį kurio efektyvumas iki minus 25 laispnių, reikia suprasti, jog jutiminiai oro temperatūrai nukritus žemiau – 25 laipsnių, tikėtina, kad šilumos siurblys išsijungs ir nebeatliks savo funkcijos iki tol kol oro temperatūra nepakils aukščiau -25 laipsnių. Taigi labai svarbu įvertinti kokiu tikslu montuojamas šilumos siurblys ir kokio efektyvumo šilumos siurblį pasirinkti.

Klientai dažnai nežino kuo skiriasi oro kondicionieirius ir šilumos siurblys oras oras.

Nors jų išvaizda ir montavimo principai nesiskiria, tačiau jie turi skirtingas veikimo galimybes. Oro kondicionierius efektyviausias vėsinime ir pasišildymui rekomenduojamas tik pavasariui ar rudeniui. Oro kondicionierių šilumokaičių paviršiai yra pritaikyti veikimui šaldymo rėžimu. Kondicionierių gamintojai deklaruoja, jog šie įrenginiai efektyvviausiai šildymo rėžime gali veikti, kai lauke oro temperatūra siekia iki -15 laipsnių. Tuo tarpu šilumos siurbliai oras oras dėl savo techninių savybių gali efektyviai šildyti lauko oro temperatūrai nukritus net iki -35 laipsnių. Daugiau apie šilumos siurblių oras oras ir oro kondicionierių skirtumus skaitykite čia: Šilumos siurblys oras-oras ir oro kondicionierius – kuo jie skiriasi?


Jeigu kleintas turi mažai žinių apie šilumos siurblius oras oras, pirmas patarimas būtų taupyti savo laiką, išsirinkti patikimą  įmonę ar net kelias ir pasikonsultuoti. Specialistai patars kokios įrangos reikia, paaiškins kokia įranga kokiam šildymui skirta, pasiūlys galimus šilumos siurblių oras oras variantus. Kitu atveju, jeigu klientas renkasi informaciją internete keletas svarbių patarimų. Renkantis šilumos siurbilius oras-oras, svarbiausiai yra įsivertinti ar tai bus naudojamas kaip papildomas šildymas ar kaip pagrindinis. Tai svarbu, nes nuo to priklauso kokio šildymo efektyvumo šilumos siurblius vertėtų rinktis. Kaip papildomam šildymui, kuomet yra kitas šilumos šaltinis, pavyzdžiui pečius, tikrai užtenkų šilumos siurblio,  kurio efektyvumas yra iki -25 laipsnių. Pagrindiam šildymui rekomenduojame montuotis iki -30 laipsnių efektyvius šilumos siurblius oras oras. Temperatūros efektyvumas yra labai svarbus, nes nuo to priklauso kaip efektyviai bus šildomas būstas.

Šilumos siurblys oras oras ir oro kondicionierius – kaip sužinoti, kiek įrenginių Jums reikia?

Taip pat svarbu įsivertinti ar reikės šildyti vieną ar kelias patalpas, jeigu kelias-būtina įvertinti būsto išplanavimą ar užteks vieno šilumos siurblio ar visgi reikės montuoti į kiekvieną patalpą atskirai. Jeigu patalpų daug, paparasčiausias būdas įvertinti šilumos siurblių poreikį, atsiųsti būsto planą Karšti vėjai komandai. Profesioneliai įvertinus būsto planą galima nustatyti kiek šilumos siurblių reikia sumontuoti ir kokios yra montavimo galimybės.  Tas pats yra norint susimontuoti oro kondicionierius, jeigu patalpų yra daug, svarbu įvertinti būsto planą ir parinkti tinkamas sistemas – SPLIT arba Multi Split .
             Dar vienas ir bene svarbiausias patarimas – įrangos montavimui rinktis tik kvalifikuotus montuotojus,  kurie suteiks garantijas tiek darbams tiek įrangai. Tai yra svarbu, nes klientai stengdamiesi sutaupyti, renkasi pigesnes oro kondicionierių montavimo paslaugas, tačiau yra neįvertinama, kad jeigu įsigytą įrangą sumontuos nekvalifikuotas montuotojas, tikėtina, kad klientui gali būti netaikoma įrenginio garantija. Rekomeduojame įrangą įsigyti iš tų įmonių, kurie Jums ją ir sumontuos.

Kaip vyksta klientų aptarnavimas Karšti vėjai įmonėje?


Klientų konsultacijoms skiriame didelį dėmesį, todėl į klientų užklausas apie šilumos siurblius oras arba oro kondicionierius atsakome tą pačią dieną įskaitant savaitgalius. Jeigu šildyti/vėsinti reikia daugiau nei vieną patalpą, klientui atsiuntus būsto planą įvertiname situaciją. Matant būsto planą galime pateikti pasiūlymus, o esant reikalui atvykstame konsultacijai į objektą. Jeigu klientas pasirenka mus, sutariame įrangos montavimo datą ir atvykstame sutartą dieną.
Šaltuoju metų laiku, nuo užsakymo pradžios įrangą sumontuojame maždaug per dvi savaites. Vasaros metu montavimo darbų gali tekti palaukti mėnesį ar daugiau. Svarstantiems įsirenginį vėsinimo įrenginius, raginame oro kondicionierių įsirengimą numatyti žiemai ar  pavasariui. Per didžiausius karščius, vėsinimo įrangos dažniausiai viseims prireikia čia ir dabar, todėl siūlome neatidėti įrangos montavimo karštuoju metų laiku. Norite gauti pasiūlymą? Pildyti užklausą galite čia: Gauti pasiūlymą

Šilumos siurblys oras oras – ką reikia žinoti norint pasirinkti tinkamą?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų

Prekės Užklausa

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę