fbpx

Prekių grąžinimas ir keitimas

Prekių grąžinimo taisyklės

 1. Perkant parduotuvėje karstivejai.lt, kiekvienam pirkėjui ir jo nupirktai tinkamos kokybės prekei suteikiama 30 dienų grąžinimo garantija nuo prekės gavimo dienos.
  Atkreipiame dėmesį, jog vadovaujantis Mažmeninės prekybos taisyklių 2 skyriaus 17 straipsniu elektronikos prekės yra nekeičiamos ir negrąžinamos.
 2. Norint grąžinti tinkamos kokybės prekę, prašome susisiekti el. paštu info@karstivejai.lt, laiške nurodant grąžinimo priežastį ir pateikiant pirkimą įrodantį dokumentą. Įsipareigojame ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prašymo gavimo dienos pateikti rašytinį atsakymą ir užpildžius grąžinimo formą. (reikia sukurti paparstą formą, ant kurios paspaudus galėtų į ją nukreipti)
  Grąžinama tinkamos kokybės prekė turi būti nenaudota, su ženklinimo etiketėmis bei originalioje pakuotėje, nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos.
 3. Kiekvienai prekei suteikiama tiekėjo garantija gamybiniam brokui ir kitiems defektams, nesusijusiems su normaliu prekės naudojimu ir aplinkos poveikiu.
 4. Norėdami grąžinti netinkamos kokybės prekę, atlikite tuos pačius 2 punkte išvardintus žingsnius ir gavus Jūsų užklausą su Jumis susisieks mūsų vadybinkas.

Dėkojame už sklandų bendradarbiavimą!

https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.137498/asr

Į viršų

Prekės Užklausa

0
  Krepšelis
  Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę