fbpx

Montavimas

Montavimas

Savo veiklą pradėjome būtent nuo šilumos siurblių montavimo. Statybos inžinerijos studijos, 10 metų patirtis statybų sektoriuje bei orlaivių šaltkalvių praktika mūsų komandai greitai leido užsitikrinti gerą vardą šilumos siurblių montavimo srityje. Savo patirtį praplėtėme į oro kondicionierių montavimo ir saulės elektrinių montavimo sritis. Dabar, iš savo parties, galime pasidalinti gerąją praktika apie šilumos siurblių montavimą.

Kiek laiko užrunka šilumos siurblio montavimo darbai?

Šilumos siurblio oras-oras montavimo darbai kiekvienu atveju gali trukti skirtingai. Standartinis montavimas kai montuojama tiesiai per sieną vidutiniškai užtrunka 3–4 val. Montuojant įrenginius pvz.: ant stogo, esant poreikiui gręžti per kelias sienas ar montuojant monolitiniuose pastatuose – vieno įrenginio montavimas gali užtrukti 6 val. ir ilgiau.

Kokie techniniai darbai atliekami

Oro kondicionierius arba šilumos siurblys susideda iš 2 blokų: vidinio ir išorinio. Blokai tarpusavyje jungiasi elektros laidais ir variniais vamzdeliais. Iš vidinio bloko išeina plonas plastikinis vamzdelis, kurį montavimo metu reikia išvesti į lauką arba pajungti prie specialaus rezervuaro ar santechninio mazgo.

Montavimas atliekamas keliais etapais:

 1. Pasiruošimo etapas, kurio metu prasivedamos komunikacijos, t. y. angos gręžimas – šiluminiams vamzdeliams, elektros laidui ir kondensato vamzdelio išvedimui.
 2. Įrenginio montavimo etapas, kurio metu montuojami vidinis ir išorinis blokai.

Montavimo schema:

 • Išorinio bloko tvirtinimas – reikia įvertinti, kad išorinis blokas skleidžia garsą ir vibraciją, todėl montuojamas į nuošalesnę pusę. Siekiant sumažinti vibraciją montavimo metu naudojamos antivibracinės gumos arba amortizatoriai.
 • Vidinio bloko tvirtinimas – varžtais prie sienos tvirtinama montavimo plokštelė ir ant jos kabinamas vidinis blokas.
 • Freono vamzdelių klojimas tarp vidinio ir išorinio bloko.
 • Kondensato (drenažo) nutekėjimo vamzdelio vedimas.
 • Jungiamo elektros laido tarp blokų prijungimas.
 • Montavimo angų sandarinimas.
 1. Įrenginio paleidimo etapas, kurio metu jungiamas ir tikrinamas įrenginio veikimas.

Vienas svarbiausių momentų varinių vamzdelių vakuumavimas – oro ir drėgmės šalinimas iš sistemos.  Atliekamas naudojant specialią įrangą ir laikantis visų numatytų saugos reikalavimų. Po šio montavimo etapo įjungiamas kondicionierius ar šilumos siurblys ir tikrinamas jo veikimas visuose darbo režimuose.

Oro kondicionierius ar šilumos siurblys paruoštas eksploatacijai, jeigu prietaisas dirba sklandžiai, nevibruoja korpusas ir nesigirdi jokie pašaliniai garsai.

Klientas pilnai apmokomas naudotis prietaisu bei paliekama pilna naudojimosi instrukcija, bet kokiu atveju kylant klasimams visada galima kreiptis į mūsų specialistus, kurie atsakys į visus rūpimus klausimus. 

Šilumos siurblio oras oras montavimo kaina

Montavimo kaina priklauso nuo įrengiamos sistemos pasirinkimo, nuo namo/būsto/patalpų charakteristikų bei reikiamų darbų atlikimo mastų. Montuoti įrenginius yra brangiau tada, kai reikia projekto, spec. įrangos pvz.: keltuvo ar pastolių, arba kai reikalingos papildomos medžiagos pvz.: siurbliukas, ar medžiagų poreikis montavimui yra didelis. Standartinio vieno įrenginio montavimo kaina siekia apie 350 eur. su medžiagomis, kai montuojama tiesiai per sieną ir trasos ilgis ne ilgesnis kaip 5 m., kitais atvejais kaina nustatoma individualiai. Sužinokite daugiu ir apie oras-oras kainą

Šilumos Siurblio Montavimo įrašas

Į viršų

Prekės Užklausa

0
  Krepšelis
  Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę