fbpx

Apie mus

Karšti vėjai - apie mus

Įmonė Karšti vėjai parduoda ir montuoja šilumos siurblius, oro kondicionierius ir saulės elektrines, išsamiai konsultuoja bei parenka reikiamą įrangą. Tačiau grįžkime į pradžią ir pažiūrėkime kaip orlaivių mechanikas sukūrė šį verslą.

Vaidas Purlys dėl pandemijos ribojimų skrydžiams pradėjo domėtis naujomis veiklomis. Padėjus draugui išsirinkti ir sumontuoti šilumos siurblį, paaiškėjo jog tai gali tapti pelningu verslu. Statybos inžinerijos studijos, 10 metų patirtis statybų sektoriuje bei orlaivių šaltkalvių praktika puikiai išmokino skaityti brėžinius ir dirbti su technika, tad Vaido kvalifikacija puikiai tiko montuoti oras-oras ir oras-vanduo šilumos siurblius.

„Man pasisekė, jog turėjau sukaupęs daug statybinių žinių apie statybų inžineriją, tad šilumos siurblių montavimui tai jau buvo didelis patirties bagažas, o požiūris jog darbas turi būti padarytas kokybiškai ir sutartu laiku patiko klientams. Žinoma, su tokiu požiūriu po darbų tekdavo grįžti ir pirmą ir antrą nakties. Visgi  geri klientų atsiliepimai atperka ilgas darbo valandas.“

Lyderystės metodų taikymas padeda auginti kompetentingą komandą. Montavimo darbus Vaidas padeda atlikti komandai, siekiant išlaikyti aukštą darbų kokybę. Didžiausią patirtį turintys montuotojai apmoko naujus ir taip Karšti vėjai išlaiko aukštą šilumos siurblių ir oro kondicionierių montavimo kokybę.

Tai atsiperka, nes rekomendacijų tik daugėjo, o konsultacijos išaugo ir į įrangos pasirinkimo klausimus. „Vis daugiau gauname užklausų kokia oras-oras kaina yra gera, ar kaip pasirinkti oras-vanduo šilumos siurblį iš esmės, ar kaip prižiūrėti oro kondicionierius, o dabar gauname užklausas ir apie saulės elektrines įrengimą“.

Tai leido išplėsti verslą į įrangos pardavimą. Šiuo metu įmonė Karšti vėjai siulo įsigyti įvairių gamintojų įrangos tokių kaip Samsung, Daikin, Gree  ir kitų vėdinimo ir šildymo sistemų gamintojų. Įmonė prekiauja rekuperacijos įranga, saulės elektrinių moduliais, na ir žinoma oras-oras bei oras-vanduo šildymo siurbliais bei oro kondicionieriais.

Kondicionieriaus pasirinkimas yra svarbus klausimas, tad rekomenduojame apskaičiuoti kokio pajėgumo ir savybių įrenginio reikia, jog nepermokėti. Štai vienas iš  šaltinių energijos efektyvumui apsiskaičiuoti. Verta žinoti, kad jei kondicionierių nutarsite įsirengti nuosavame name, tuomet jokių specialių leidimų neprireiks. Na, o montuojant išorinį bloką bute ant fasado, teks paruošti įrenginio projektą, o montuojant ant stogo, teks gauti kaimynų sutikimą (tik patikslinome). Tačiau juo pasirūpinti gali padėti ir montuojant įmonė.

 

Mūsų istorija

Mūsų įmonė „Karšti vėjai“ montuoja šilumos siurblius oras oras, oro kondicionierius, rekuperacines sistemas ir saulės elektrines. Išsamiai konsultuoja bei parenka reikiamą įrangą. Šia veikla užsiimti paskatino karantino laikotarpis, kai įmonės vadovas Vaidas, dirbęs orlaivių šaltkalviu, turėjo ieškoti papildomo finansinio šaltinio. Visgi praėjus keliems metams po “Karštų vėjų” įkūrimo, ši veikla tapo ne tik pagrindine, tačiau ir puikiai įsitvirtinusia rinkoje.

Rodyti daugiau

Karšti vėjai paslaugos

Išsamiai konsultuojame, montuojame ir parenkame optimaliausią šildymo/vėsinimo/vėdinimo įrangą. Kiekvienam būstui individualiai, pagal kliento poreikius ir montavimo galimybes. Siūlome platų oro kondicionierių, šilumos siurblių oras oras, rekuperacijos sistemų, saulės elektrinių asortimentą, todėl tikime, jog galime patenkinti išrankiausio kliento poreikius. Patyrę ir kvalifikuoti specialistai pagal individualius poreikius parinks tinkamiausią inžinerinį sprendimą ir padės jį įdiegti. Pasirinkę mūsų įmonę, visas paslaugas gausite iš vienų “rankų”- nuo išsamios konsultacijos iki kokybiškai atliekamų montavimo darbų. “Karšti vėjai” komanda klientams užtikrina aukščiausio lygio montavimo paslaugas, todėl pasirinkę mūsų įmonę, galėsite džiaugtis mūsų atliekmų darbų estetika, kokybe, kruopštumu ir visapusiškai profesionaliu aptarnavimu. Planuojate įsirengti šildymo/vėsinimo/vėdinimo ar saulės elektrinių įrangą ir nežinote nuo ko pradėti? Susisiekite su mumis telefonu, o daugiau informacijos kaip teisingai ir kokią įrangą pasirinkti rasite mūsų naujienose. 

Į viršų

Prekės Užklausa

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę