fbpx

Sužinoti daugiau

Kondicionierius-ELECTROLUX

Oras-oras Split sistema

Šilumos siurbliai oras-oras tai ekologiškai ir ekonomiškai efektyvi šildymo sistema. Šilumos siurbliai naudojantys šilumos šaltinį orą pasižymi pigiausiu ir paprasčiausiu įrengimu. Įrengiant šio tipo šilumos siurblius nereikia vykdyti jokių žemės kasimo darbų. Oras-oras šilumos siurblius galima įrengti kai nėra pakankamai vietos, tai yra tankiai apgyvendintose vietose. Šilumos siurbliai oras-oras – tai geriausias sprendimas norint sumažinti energijos suvartojimą.

Pagrindinės šilumos siurblio savybės: suvartoja mažai energijos, įrengimo ir eksploatavimo paprastumas, neužima daug vietos, ekologiškas šildymo sprendimas(neišskirianti CO2 į aplinką), veikia itin dideliame temperatūrų diapazone.Vasarą šilumos siurbliai dažnai naudojami oro kondicionavimui. Šilumos siurblys oras-oras ima šilumą iš šaltesnio aplinkos oro, perduoda į vidinį šilumos siurblio bloką iš kurio surinkta šiluma yra perduodama patalpos orui. Renkantis šilumos siurblį oras-oras reikia atkreipti dėmesį į paties siurblio savybes(COP), norimos apšildyti patalpos plotą, šiluminę varžą, pastato šildymo energijos poreikius. Šilumos siurbliai oras-oras naudingumo koeficientas(COP) parodo santykį tarp gaunamos šilumos ir sunaudojamos energijos. Pavyzdžiui jeigu COP yra 4 tai reiškia kad sunaudojus 1kWh energijos gausime 4 kWh šiluminės energijos. Skaitykite – split ir multi spilt sistemų skirtumai.


Rinktis produktus

Kondicionierius-ELECTROLUX

Oras-oras Multi-split sistema

Multi-split sistema yra skirta norintiems savo namuose įsidiegti daugiau nei vieną kondicionierių ar šilumos siurblį oras oras. Kokiu principu tai veikia? Išorinėje namo dalyje statomas lauko blokas iš kurio į namo vidų galima pajungti keletą vidinių dalių. Kuo galingesnė išorinė dalis, tuo daugiau galima pajungti vidinių dalių. Ši sistema puikus sprendimas norintiems įrangą naudoti kaip papildomam šildymui arba vėsinimui, tačiau norint oras oras sitemą montuotis PAGRINDINIAM šildymui, vertėtų rinktis split sistemas, kadangi multi split sistemos dažniausiai efektyviai veikia iki minus 22 laipsnių lauko oro temperatūros. Multi-split kondicionierių sistemos kiekvienu konkrečiu atveju parenkamos individualiai, įvertinus būsto planus arba atvykus konsultacijai objekte. Daugiau apie multi split sistemas rasite straipsnyje


Rinktis produktus

Kondicionierius-ELECTROLUX

Oro kondicionieriai

Split sieniniai oro kondicionieriai: Patys populiariausi yra sieniniai kondicionieriai arba kitaip dar vadinami sieninio tipo Split sistemomis. Šie oro kondicionieriai sudaryti iš dviejų blokų: vidinio ir išorinio. Tokių sistemų privalumai – paprastas montavimas lyginant su kitais šildymo/vėsinimo įrenginiais, žemas triukšmingumo lygis, daugiapakopiai oro valymo filtrai, neutralizuojantys tabako dūmus ir nukenksminantys alergenus, virusus. Sieninius kondicionierius galima įrengti tiek nedidelėje patalpoje – biuruose, butuose, parduotuvėse, tiek didesnėse patalpose – sandėliuose, sodybose ir kt. Pagrindis skirtumas tarp oro kondicionieriaus ir šilumos siurblio oras oras -šildymo efektyvumas. Oro kondicionierius rekomenduojamas vėsinimui ir šildymui pavasarį bei rudenį, o šilumos siurbliai oras oras skirti šildyti patalpas net ir per didžiausius šalčius. Kuo skirasi oro kondicionierius nuo šilumos siurblio oras oras?


Rinktis produktus

Į viršų

Prekės Užklausa

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę