fbpx

Sužinoti daugiau

Kondicionierius-ELECTROLUX

Oras-oras Split sistema

Šilumos siurbliai oras-oras tai ekologiškai ir ekonomiškai efektyvi šildymo sistema.Šilumos siurbliai naudojantys šilumos šaltinį orą pasižymi pigiausiu ir paprasčiausiu įrengimu. Įrengiant šio tipo šilumos siurblius nereikia vykdyti jokių žemės kasimo darbų. Oras-oras šilumos siurblius galima įrengti kai nėra pakankamai vietos, tai yra tankiai apgyvendintose vietose. Šilumos siurbliai oras-oras – tai geriausias sprendimas norint sumažinti energijos suvartojimą.

Pagrindinės šilumos siurblio savybės: mažai suvartoja energijo, įrengimo ir eksploatavimo paprastumas, neužima daug vietos, ekologiškas šildymo sprendimas(neišskirianti CO2 į aplinką), veikia itin dideliame temperatūrų diapazone.Vasarą šilumos siurbliai dažnai naudojami oro kondicionavimui. Šilumos siurblis oras-oras ima šilumą iš šaltesnio aplinkos oro, perduoda į vidinį šilumos siurblio bloką iš kurio surinkta šiluma yra perduodama patalpos orui. Renkanti šilumos siurblį oras-oras reikia atkreipti dėmesį į paties siurblio savybes(COP), norimo apšildyti pastato plotą, šiluminę varžą, pastato šildymo energijos poreikius. Šilumos siurbliai oras-oras naudingumo koeficientas(COP) parodo santykį tarp gaunamos šilumos ir sunaudojamos energijos. Pavyzdžiui jeigu COP yra 4 tai reiskia kad sunaudojus 1kWh energijos gausime 4 kWh šiluminės energijos.

Kondicionierius-ELECTROLUX

Oras-oras Multi-split sistema

Multi-split sistema yra skirta norintiems savo namuose įsidiegti daugiau nei vieną kondicionierių. Kokiu principu tai veikia? Išorinėje namo dalyje statomas lauko blokas iš kurio į namo vidų galima pajungti keletą vidinių dalių. Kuo galingesnė išorinė dalis, tuo daugiau galima pajungti vidinių dalių. Ši sistema yra lengviau montuojama, kadangi nereikia montuoti atskirų lauko blokų kiekvienam vidiniam įrenginiui, taip pat šioje sistemoje kompresorius veikia kur kas efektyviau, kas leidžia geriau išnaudoti kompresoriaus galią. Multi-split kondicionierių sistemos kiekvienu konkrečiu atveju parenkamos individualiai.

Kondicionierius-ELECTROLUX

Oro kondicionieriai

Split sieniniai kondicionieriai: Patys populiariausi yra sieniniai kondicionieriai arba kitaip dar vadinami sieninio tipo Split sistemomis. Šie oro kondicionieriai sudaryti iš dviejų blokų: vidinio ir išorinio. Tokių sistemų privalumai – įrenginio programavimo galimybė, žemas triukšmingumo lygis, daugiapakopiai oro valymo filtrai, neutralizuojantys tabako dūmus ir nukenksminantys alergenus, virusus. Sieninius kondicionierius galima įrengti nedidelėje patalpoje – biuruose, butuose, parduotuvėse.

Į viršų

Prekės Užklausa

*