fbpx

Šilumos siurblys oras-oras šaltąjam metų sezonui

oras-oras-silumos-siurblys-sildymui-ziema

Atėjus šaltąjam metų sezonui šilumos pritrūksta ne tik lauke, bet ir namuose. Šiai problemai išspręsti yra pačių įvairiausių būdų. Visgi židinių laikai jau praeityje. Norint pasirinkti inovatyvesnį būdą apšildyti namus Jums pasitarnaus oras oras šilumos siurblys.

Šilumos siurblys – kokie jo privalumai?

Svarbu paminėti, jog prietaisas naudingas ne tik žiemą apšildant patalpas, bet ir vasaros metu, nes gali vėsinti. Tai puikus vietos išnaudojimas įrengiant dvi funkcijas viename turintį prietaisą.

Nuolat svarbu atkreipti dėmesį į oras-oras kainos ir kokybės santykį. Tačiau ne tik šie aspektai atlieka didžiausią vaidmenį. Ilgalaikiškumas, galingumas bei visokeriopa nauda namams yra neatsiejamas bruožas nuo gyvenimo pilnatvės. Ekonomiškas namų apšildymo būdas yra didelis žingsnis link ramesnio bei paprastesnio gyvenimo.

Kaip ir kiekvienam namuose esančiam prietaisui reikia priežiūros, bet ne tiek, jog atimtų begalę laiko. Oras oras šilumos siurblys rekalauja kartą per metus atlikti profesionalo generalinę apžvalgą ir kartą ar du per metus nepamiršti pačiam jo apžiūrėti, išvalyti filtrus (žr. kondicionierių priežiūra).

Ką reikėtų žinoti apie šilumos siurblio veikimą?

Dažniausiai oro šilumos siurblių turėtojams kyla klausimas, kodėl „neveikia“, užšąla arba užsideda šerkšnas ant šilumos siurblio išorinio bloko ir ar galima to išvengti?

Reiktų žinoti, kad šaltuoju metų laiku oras-oras šilumos siurblys pradeda veikti maždaug 15 minučių po įjungimo. Nereikėtų nerimauti, kad įjungus šilumos siurblį jis „neveikia“. Tai yra normalu, nes įjungus šilumos siurblį, jo išoriniame bloke vyksta reikalingi procesai, kad siurblys pradėtų atlikti savo funkciją.

Visgi dažniausiai klientai baiminasi dėl šilumos siurblio užšalimo atvejų, bet tai yra normalu. Taip gali atsitikti, jei, esant žemai oro temperatūrai, šilumos siurblys veikė gana intensyviai. Oro šilumos siurblys turi automatinę ledo atitirpdinimo funkciją, tad ištirpęs ledas ar susidarę atitirpę oro lašeliai kondensuojasi ir žemoje temperatūroje gali virsti šerkšnu ar ledu.

Todėl prieš įsirenginėjant šilumos siurblį labai svarbu yra numatyti tinkamą vietą jo motavimui – ten kur nėra takelių ir pan., nes vykstant atititirpinimui susidaro daug vandens, kas vėliau virsta ledu. Dėl šių priežaščių labai svarbu pasikonsultuoti su specialistu. Jis įvertins situaciją ir parinks optimaliausią vietą Jūsų šilumos siurblio montavimui, arba ras kitus sprendimus, kad išvengti diskomforto kieme dėl vandens ar ledo susidarymo.

Taip pat nevertėtų baimintis, kad šilumos siurblys oras oras nustos veikti esant itin žemai temperatūrai, nebent Jūsų pasirinktas įrenginys yra skirtas labiau vėsinimui nei šildymui. Oras-oras šilumos siurbliai efektyviai gali funkcionuoti net esant -35 ° C, bet priklausomai nuo Jūsų pasirinkto įrenginio gali būti klasifikuojami iki -22° C , -25° C ar -30 ° C. Kokio efektyvumo šilumos siurblys sumontuotas, iki tokios lauko oro tempratūros jis ir bus efektyvus bei atliks savo funkciją.

Individualius poreikius atitinkantis šilumos siurblys

Kiekvieno šilumos siurblio efektyvumas yra skirtingas ir parenkamas individualiai pagal Jūsų poreikius – pagrindiniam ar papildomam šildymui, todėl prieš montuojant šilumos siurblį reiktų įvertinti kokiu tikslu jis bus montuojamas. Karšti vėjai Jus gali pakonsultuoti apie Jūsų individualią situaciją, padėti išsirinkti pagal Jūsų situaciją geriausiai tinkantį šilumos siurblį ir jį sumontuoti.

Šilumos siurblys oras-oras šaltąjam metų sezonui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų

Prekės Užklausa

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę