fbpx

Samsung oro kondicionieriai

Galima sakyti, jog vienas didžiausių Samsung oro kondicionierių pranašumų yra efektyvumas. Jie pasižymi aukštu energijos efektyvumo koeficientu (EER), o tai reiškia, kad sunaudoja mažiau elektros energijos ir pagamina daugiau vėsos nei kiti oro kondicionieriai.

Neskaitant efektyvumo, Samsung taip pat pasižymi šiomis savybėmis:

  • Išmaniosios valdymo funkcijos: Daugeliu atvejų Samsung oro kondicionierius galima valdyti naudojant “SmartThings” programėlę, leidžiančią jums kontroliuoti savo įrenginį nuotoliniu būdu, nustatyti temperatūros grafikus, stebėti energijos suvartojimą ir net diagnozuoti problemas.
  • Tylus veikimas: Samsung kurti įranginiai veikia itin tyliai, mažindami triukšmo lygį ir užtikrindami, kad jūsų namų aplinka išlieka rami.
  • Dizainas: Samsung pasižymi moderniu ir elegantišku dizainu, kuris lengvai integruojasi į įvairius interjero stilius.
  • Oro švarinimo funkcijos: Kai kurie modeliai apima integruotas oro valymo technologijas, pavyzdžiui, filtrų sistemas, kurios pašalina dulkės, alergenus ir kitas daleles, gerindamos patalpų oro kokybę.
  • Patikimumas ir ilgaamžiškumas: Samsung įsipareigojęs užtikrinti aukščiausią savo produktų kokybę, todėl jų oro kondicionieriai yra patikimi ir ilgaamžiai.

Jei turite klausimų – Karšti Vėjai komanda padės jums išsirnkti, o išsirinkus ir sumontuos pasirinktą šilumos siurblį jūsų namuose.

Rodoma 1–30 iš 33

Į viršų

Prekės Užklausa

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę