fbpx

Daikin oras oras

Išskirtinė Karšti Vėjai puslapio savybė – pamatykite visus Daikin oras oras šilumos siurblius savo kambaryje jau dabar! Jums tereikia išmanaus telefono. Pasirinkite norimą Daikin oras oras modelį iš žemiau esančio sąrašo, produkto puslapyje paspauskite „Pamatyk savo kambaryje“. Tuomet telefono ekrane „pristumkite“ produktą prie sienos ir paspaudę ant jo „nustumkite“ į bet kurią sienos vietą, kad aiškiai matytumėte kaip jis atrodytų jūsų namuose.

Daikin oras-oras šilumos siurbliai yra aukšto efektyvumo sprendimai, skirti namų šildymui ir vėsinimui. Šie šilumos siurbliai veikia pagal principą, kai išorės oro šiluma yra panaudojama patalpų šildymui arba atvirkščiai – patalpų oras atšaldomas, naudojant išorės oro šaltinį. Daikin, kaip vienas iš pirmaujančių šilumos siurblių gamintojų, siūlo platų įvairių modelių asortimentą, pritaikytą įvairioms vartotojų poreikiams – nuo gyvenamųjų namų iki komercinių patalpų.

Šių šilumos siurblių technologija leidžia ne tik efektyviai šildyti ir vėsinti patalpas, bet ir sumažinti energijos sąnaudas, palyginti su tradiciniais šildymo metodais. Daikin oras-oras šilumos siurbliai yra žinomi dėl savo patikimumo, ilgaamžiškumo ir ekologiškumo, kadangi jie mažina CO2 emisijas ir padeda kovoti su klimato kaita.

Į viršų

Prekės Užklausa

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę