fbpx

EHS SAMSUNG

Samsung EHS (Eco Heating System) yra pažangi oras-vanduo šilumos siurblių sistema, sukurta efektyviam namų šildymui, vėsinimui ir karšto vandens tiekimui. Tai integruotas sprendimas, suteikiantis aukštą energijos efektyvumą ir patogumą naudojant šiuolaikines technologijas, kaip antai “SmartThings” programėlė su “AI Auto Comfort”. Žemiau rasite Samsung EHS Mono HT Quiet modelių pasirinkimą įvairaus dydžio namams ir butams. Prieš perkant rekomenduojame nemokamai pasikonsuotuoti, nes esame šilumos siurblių ir oro kondicionierių specialistai, kurie ne tik parduoda, bet ir montuoja.

Samsung EHS gali pasigirti bent 3 išskirtinėmis savybėmis:

  1. “WindFree™” technologija iš Samsung pasižymi tuo, kad šiluma ar vėsa paskirstoma patalpoje be juntamo oro srauto, mažinant tiesioginio oro pūtimo diskomfortą. Tai užtikrina efektyvesnį ir komfortiškesnį temperatūros palaikymą, kartu sumažinant energijos suvartojimą. Technologija idealiai tinka tiek šildymui, tiek vėsinimui, suteikiant tolygią temperatūrą visoje patalpoje be nemalonių šaltų ar karštų sričių.
  2. “SmartThings” integracija su Samsung EHS sistemom leidžia vartotojams patogiai valdyti savo šilumos siurblius naudojant “SmartThings” programėlę savo išmaniajame telefone ar planšetėje. Tai suteikia galimybę reguliuoti temperatūrą, nustatyti veikimo grafikus ir stebėti energijos suvartojimą realiu laiku, taip užtikrinant maksimalų komfortą ir efektyvumą.
  3. “AI Auto Comfort” funkcija automatiškai reguliuoja šilumos siurblio parametrus remdamasi patalpų sąlygų analize ir vartotojo įpročių stebėjimu. Tai leidžia optimizuoti energijos suvartojimą ir užtikrinti maksimalų komforto lygį, nustatant idealiausią temperatūrą be vartotojo įsikišimo.

Į viršų

Prekės Užklausa

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę