fbpx

Oro kondicionierių remontas

Freono pildymas

Jaučiate, kad oro kondicionierius nefunkcionuoja taip gerai kaip anksčiau? Vis dažniau pagalvojate, kad oro kondicionierius sugedo ir jam reikalingas remontas? Galime nuraminti – tikriausiai tai nėra gedimas ir pirmiausiai laikas prisiminti apie oro kondicionieriaus priežiūrą. Pirmas žingsnis – filtrų valymas.

Kaip išvalyti oro kondicionieriaus filtrus? 

Jums tikrai neprireiks meistro, kad tai atliktumėte, nes daugumos oro kondicionierių filtrai išsiema labai paprastai kaip pateikta video medžiagoje, o juos išėmus tereikia nuplauti vandeniu, nusausinti ir įdėti atgal.

Kaip dažnai reikia valyti filtrus?

 • filtrų valymo dažnumas priklauso nuo to, kur sumontuotas oro kondicionierius (labai užterštoje patalpoje ar ne) pvz. jeigu oro kondicionierius sumontuotas garaže, greičiausiai jo filtrus valyti reiktų dažniau nei įprastai, jeigu kondicionierius sumontuotas namuoe, tuomet pakaks išsivalyti 1-2 kartus per metus
 • taip pat kondicionierių valymo dažnumas priklausys ir nuo to, kaip dažnai jį naudojate: galbūt jį naudojate vasarai vėsinimui, žiemą šildymui (ištisus metus), tokiu atveju filtrus taip pat prižiūrėti reiktų dažniau.

  Jeigu išvalius oro kondicionieriaus filtrus jis vistiek nefunkcionuoja taip kaip anksčiau, tokiu atveju reiktų kreiptis į įmonę, kuri Jums sumontavo įrangą. Jeigu įrangą susimontavote patikimoje įmonėje tuomet oro kondicionierių priežiūra ir remontas Jums turėtų būti užtikrinta visu garantiniu laikotarpiu, todėl Jūsų pasirinkta įmonė, turėtų Jums atsakyti į visus Jums kylančius klausimus, dėl įrangos motavimo ir remonto darbų.

Kada reikalingas oro kondicionierių remontas?

 • Jeigu išvalius filtrus šilumos siurblys oras oras ar oro kondicionierius funkcionuoja nepakankamai
 • Jeigu veikiant įrangai girdite neįprastus įrenginio garsus
 • Jeigu pastebėjote, kad iš įrenginio vidinio bloko (montuojamo patalpoje) bėga vanduo
  Visais atvejais, jeigu kyla įtarimų, kad įranga funkcionuoja ne taip kaip turėtų,  galite kreiptis į mūsų specialistus ir pasikonsultuoti – Kontaktai.
 • Apšalęs lauko blokas – dažniausiai užduodamas klausimas, tačiau tai nebūtinai yra problema. Plačiau skaitykite straipsnyje Apšalęs lauko blokas, ar tai normalu?

Kada reikalingas oro kondicionieriaus pildymas freonu?

Susimontavimus įrenginį, oro kondcionierių pildyti freonu nereikia, nes visi šiuolaikinių technologijų oro kondicionierių išoriniai įrenginiai freonu užpildomi gamykloje. Standartiškai sumontuotam oro kondicionieriui freono pakanka: sandariai sujungus vamzdelius ir iš jų pašalinus orą, į sistemą paleidžiamas gamykloje užpildytas freonas.

Dažniausiai freonu užpildyti sistemą meistrai turi tuomet, kai oro kondicionieriaus/šilumos siurblio trasa yra ilgesnė negu 5m. arba yra įvykęs freono nuotekis jau sumontuotoje įrangoje.

Kondicionieriaus filtrų valymas

Į viršų

Prekės Užklausa

0
  Krepšelis
  Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę