fbpx

Midea oras oras

Pagrindinis privalumas, kurį turi Midea oras oras šilumos siurbliai yra Breezeless technologija. Žemiau rasite detalesnį šios technologijos aprašymą, kuris leis jums lengviau apsispręsti ar verta rinktis būtent midea oras oras šilumos siurblį.

Breezeless ar bevėjo technologija orientuota į komforto didinimą. Tradiciniai įrenginiai kartais sukelia nepatogumą dėl tiesioginio šalto ar šilto oro srauto, kuris gali jaustis kaip nemalonus “vėjas”. Norint išvengti šio efekto, buvo sukurta Breezeless technologija:

  1. Tolygus oro paskirstymas: Ši technologija naudoja pažangius ventiliatoriaus ir oro sklendės dizainus, kurie leidžia oro srautui tolygiai pasiskirstyti po patalpą, vietoj tiesioginio pučiamo oro. Tai sumažina tiesioginio oro srauto pojūtį ant odos.
  2. Pažangus oro nukreipimas: Kai kurie Breezeless įrenginiai turi automatizuotas žaliuzes ar oro nukreipimo mechanizmus, kurie inteligentiškai keičia oro srauto kryptį, siekiant optimaliai paskirstyti orą be tiesioginio poveikio žmonėms.
  3. Mikroskopinis oro srautas: Naudojant specialias technologijas, oro srautas gali būti suskirstytas į labai smulkias dalis, kurios jaučiamos mažiau, bet vis tiek efektyviai aušina ar šildo patalpą.
  4. Individualus nustatymas: Kai kuriuose modeliuose vartotojai gali reguliuoti, kaip jie nori, kad oro srautas būtų paskirstytas, suteikiant galimybę pasirinkti tarp tolygesnio oro paskirstymo ir tradicinio tiesioginio pūtimo.

Į viršų

Prekės Užklausa

0
    Krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę